Hürriyet

16 Nisan 2012 Pazartesi

BEN DE MİMLENDİM HADİ HAYIRLISI

Sağolsun sevgili Alıveriş Danışmanı beni mimledi kendisine teşekkürü borç bilir cevaplara geçilir

1.Yemek olsan ne olurdun?

Tabiki mantı az yersen tadı damağında kalır,hızlı yersen midene oturur.Yavaş yavaş bol baharatlısına kimse dayanamaz.MMM canım istedi.


2.Müzik aleti olsan ne olurdun?

Akordiyon olurdum bir yanım Balkan olduğu için hep cazip gelmiştir,hem eğlendirici hem de hüzünlü müzikler yapılabilir3.Araba olsan hangisi olurdun?
Pembe panter serisine bayıldığım için ve her daim o dönemlere hayranımdır.Fıat 100 benim arabam.4.Aylardan hangisi olurdun?

Kesinlikle Haziran olurdum.Haziran ne bunaltıcak kadar sıcak olur ne de diğer bahar ayları gibi arada dondurur.Meyvenin bol olduğu ve güneşin ışık saçtığı aydır


5.Ayakkabı olsan hangisi olurdun ?


Topuklu ancak çok rahat bir ayakkabı olmak isterdim üzerinde gökkuşağının tüm yansımaları olan her renk elbisenin altına giyilir.


6.Kıyafet olsan hangisi olurdun ?


Siyah şık bir elbise olurdum her daim gözde modası asla geçmez.7.Renk olsan hangisi olurdun ?

Kırmızı olurdum her daim enerjik ve birçok tonuyla her zevke hitap eder.Bordosu,mercanı,bayrak kırmızısı vb8.Hayvan olsan hangisi olmak isterdin ?


Sanırım ben de ev kedisi olmak isterdim ama arada dışarı çıkmasına izin verilen türden.Sürekli ev beni bayabilirdi.Arada sokakta kelebek peşinde koşmak isterdim.9.Şuan okuduğun kitabın 137. sayfasında neler var ?


Şu an okuduğum kitabın Osmanlı Minyatür sanatı var.BENDEhttp://makyajseverr.blogspot.com/ Makyajseveri mimledim.

2 yorum:

 1. ben de sanırım yemek olacak olsam mantı olmayı seçerdim :) ve ev kedisi tabi ki! bir elim yağda, bir elim balda, arada gezmeye de çıksam ooh daha ne isterim :D

  fondaki müzikler de çok güzelmiş, es geçemicem ;)

  bana da beklerim seni:
  edankb.blogspot.com
  sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. Verilebilecek en guzel cevaplari vermissin bence ..:

  YanıtlaSil

Yorumunuz değerli